SekFri 2018-09-22 16:54:16

Resultater klubbmesterskap 22. september 2018

Resultater klubbmesterskap i Askim 22. september 2018

 

60meter

 

G11

1)Theo Sandelin, Ørje IL 8,95.

 

G12

1)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF 8,95. 2)Felix Skare, Ski IL 10.42.

 

G14

1)Oliver Andreassen, Askim IF 8,51.

 

J11

1)Maja G. Sekkelsten, Askim IF 11,75

 

J12

1)Maria Karoline Østbye Bråten, Askim IF 10,23. 2)Michelle Andreassen, Askim IF 10,41. 3)Maren Rydning Skjeltorp, Askim IF 10,83.

 

J13

1)Catrine Fosser, Ørje IL 9,29. 2)Ane Jaavall Skår, Ørje IL 9,45. 3)Engla Sandelin, Ørje IL 9,57.

 

600 meter

 

G11

1)Theo Sandelin, Ørje IL 1.49,54.

 

G12

1)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF 1.59,80. 2)Jokubas Normantas, Askim IF 2.23,42.

 

J11

1)Veslemøy Draumås, Askim IF 2.29,18.

 

J12

1)Maria Karoline Østbye Bråten, Askim IF 2.11,57.

 

J13

1)Ane Jaavall Skår, Ørje IL 1.54,51. 2)Cathrine Fosser, Ørje IL 1.54,71. 3)Ellvine Skare, Ski IL 1.57,69.

 

Høyde

 

J12

1)Maria Karoline Østbye Bråten, Askim IF 1,10. 2)Michelle Andreassen, Askim IF 1,05.

 

J13

1)Engla Sandelin, Ørje IL 1,40.

 

G14

1)Oliver Andreassen, Askim IF 1,30.

 

Kule

 

G11

1)Theo Sandelin, Ørje IL 7,21.

 

G12

1)Felix Skare, Ski IL 7,86. 2)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF 6,36.

 

G13

1)Jokubas Normantas, Askim IF 5,00.

 

G14

1)Oliver Andreassen, Askim IF 7,52.

 

G18

1)Alexander Nyberget, Askim IF 10,14.

 

J12

1)Michelle Andreassen, Askim IF 6,52.

 

J13

1)Ellevine Skare, Ski IL 12,72. 2)Engla Sandelin, Ørje IL 7,62

 

Liten ball

G12

1)Felix Skare, Ski IL 44,64.

 

G13

1)Jokubas Normantas, Askim IF 36,41.

 

J11

1)Veslemøy Draumås, Askim IF 27,48. 2)Maja G. Sekkelsten, Askim IF 24,50.

 

J12

1)Maria K. Østbye Bråten, Askim IF 28,90.

J13

1)Ellevine Skare, Ski IL 59,53. 2)Ane Jaavall Skår, Ørje IL 39,97.

 

Lengde

 

G11

1)Theo Sandelin, Ørje IL 3,96 (+1,5).

 

G12

1)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF 3,91 (+3,6).

 

G13

1)Jokubas Normantas, Askim IF 3,35 (+0,1).

 

G14

1)Oliver Andreassen, Askim IF 4,15 (+6,0) - 4,11 I godkjent vind +1,3

 

G17

1)Ludvig Engen, Askim IF 5,15 (+3,5).

 

G18

1)Alexander Nyberget, Askim IF 4,93 (+1,9)

 

J11

1)Maja G. Sekkelsten, Askim IF 2,60 (+0,9).

 

J12

1)Michelle Andreassen, Askim IF 2,90 (+3,4). 2) Maren Rydning Skjeltorp, Askim IF 2,40 (+6,9)

 

J13

1)Cathrine Fosser, Ørje IL 3,93 (+1,9). 2)Engla Sandelin, Ørje IL 3,91 (+2,2) – 3,63 i godkjent vind +1,4. 3) Ane Jaavall Skår, Ørje IL 3,80 (+4,9) – 3,80 i godkjent vind +1,1.

 

J15

1)Michelle Nyberget, Askim IF 4,50 (+5,0) – 4,40 I godkjent vind +1,7. 2)Lea Westlie, Askim IF 3,80 (+2,8).

 

J17

1)Mari Andreassen Rud, Askim IF 4,55 (+5,2).

 

J18

1)Ida Andreassen Rud, Askim IF 3,64 (+4,6) – 3,59 I godkjent vind +1,4.

 

400 meter

 

G17

1)Ludvig Engen, Askim IF 55,43.

 

G18

1)Erlend Trygve Rud Lunde, Askim IF 1.01,33

 

J15

1)Lea Westlie, Askim IF 1.06,04. 2)Michelle Nyberget, Askim IF 1.07,17.

 

J17

1)Mari Andreassen Rud, Askim IF 1.02,05.

 

J18

1)Ida Andreassen Rud, Askim IF 1.09,05.

 

800 meter

 

J15

1)Andrea Wiik, Askim IF 2.28,97.

 

G18

1)Marcus Wiik, Askim IF 2.28,21.

SekFri 2018-08-28 23:32:10

Resultater Salmingkarusellen 27. august 2018

Bra deltakelse og stor innsats under Salmingkarusellen i Askim 27. august. Heldigvis holdt det meldte regnværet seg unna.

SekFri 2018-06-03 14:12:28

Resultater Vammabakken opp 2018

Barneløp - 240 meter bakke

Inger Eline Nelson 4.09, Sofus Grønlund Enholm 1.31, Noah Bjørndal 0.58, Elisabeth Linnerud 1.11, Torjus Andreas Nelson 1.44.

 

2040 meter bakkeløp

Jenter opp t.o.m. 16 år

1. Lea Westlie 8.29. 2. Anna Solberg 10.34. 3. Emma Solberg 10.46. 4. Synne Enholm 14.50.

Gutter opp t.o.m. 16 år

1. Thorbjørn Linnerud 8.37.

Damer 17 år og oppover

1. Iselin Eriksen 10.59. 2. Line Solberg 13.28. 3. Ina Garseg 14.27. 4. Silje Enholm 14.51. 5. Solveig Garseg 15.12. 6. Wenke Myhrer 15.14. 

Menn 17 år og oppover

1. Marius Borger 7.03. 2. Andreas Wang 7.15. 3. Roar Tomter 7.16. 4. Ronny Sæther 7.20. 5. Stein Henrik Olaussen 7.25. 6. Jørn Espen Nilsen 7.28. 7. Sindre Weydahl 7.35. 8. Marcus Wiik 8.09. 9. Sigmund Hansen 8.49. 10. Terje Bjørndal 9.55. 11. Karsten Ravn Larsen 10.12. 12. Øyvind Engelsjord 10.15. 13. Bjørn Ingar Linnerud 11.02. 

SekFri 2018-05-13 17:47:51

Resultater Sparebanklekene 2018

Nå er resultatene for Sparebanklekene klare. Her er korrigert versjon.

SekFri 2018-04-17 10:10:46

Resultater KM i terrengløp 14/4 2018

Resultater fra KM i terrengløp i Askim 14. april. 2018.

SekFri 2018-01-23 22:27:17

Resultater for Askimlekene 2018

Resultatliste for Askimlekene 2018 er klare. 

SekFri 2017-05-06 22:04:55

Resultater fra Sparebanklekene 2017

Her er resultatene

admin 2017-05-02 09:42:12

Resultater Askimløpet 2017

Her er resultatene fra Askimløpet 2017

Resultater Askimløpet

SekFri 2016-03-30 21:28:08

Resultater for Askimlekene 2016

Resultater for Askimlekene 2016

SekFri 2016-08-25 08:36:19

Resultater fra Salming-karusellen 22/8-2016

Resultater fra Salming-karusellen 22. august

SekFri 2017-01-15 20:27:08

Resultater Askimlekene2017

Resultater fra Askimlekene2017

Kalender

September
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aktiviteter

27.09.2018
Linnatrimmen

18:00 - 19:00

Solbergfosslinna