Resultater fra klubbmesterskapet

Mye vind, men sola var i alle fall framme under klubbmesterskapet 22. september. Flere fine prestasjoner ble vist fram. Gledelig å se Ludvig Engen løpe en flott 400 meter på tampen av sesongen. 

2018-09-22
SekFri

Resultater klubbmesterskap i Askim 22. september 2018

60meter

G11

1)Theo Sandelin, Ørje IL 8,95.

G12

1)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF 8,95. 2)Felix Skare, Ski IL 10.42.

G14

1)Oliver Andreassen, Askim IF 8,51.

J11

1)Maja G. Sekkelsten, Askim IF 11,75

J12

1)Maria Karoline Østbye Bråten, Askim IF 10,23. 2)Michelle Andreassen, Askim IF 10,41. 3)Maren Rydning Skjeltorp, Askim IF 10,83.

J13

1)Catrine Fosser, Ørje IL 9,29. 2)Ane Jaavall Skår, Ørje IL 9,45. 3)Engla Sandelin, Ørje IL 9,57.

 

600 meter

G11

1)Theo Sandelin, Ørje IL 1.49,54.

G12

1)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF 1.59,80. 2)Jokubas Normantas, Askim IF 2.23,42.

J11

1)Veslemøy Draumås, Askim IF 2.29,18.

J12

1)Maria Karoline Østbye Bråten, Askim IF 2.11,57.

J13

1)Ane Jaavall Skår, Ørje IL 1.54,51. 2)Cathrine Fosser, Ørje IL 1.54,71. 3)Ellvine Skare, Ski IL 1.57,69.

 

Høyde

J12

1)Maria Karoline Østbye Bråten, Askim IF 1,10. 2)Michelle Andreassen, Askim IF 1,05.

J13

1)Engla Sandelin, Ørje IL 1,40.

G14

1)Oliver Andreassen, Askim IF 1,30.

 

Kule

G11

1)Theo Sandelin, Ørje IL 7,21.

G12

1)Felix Skare, Ski IL 7,86. 2)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF 6,36.

G13

1)Jokubas Normantas, Askim IF 5,00.

G14

1)Oliver Andreassen, Askim IF 7,52.

G18

1)Alexander Nyberget, Askim IF 10,14.

J12

1)Michelle Andreassen, Askim IF 6,52.

J13

1)Ellevine Skare, Ski IL 12,72. 2)Engla Sandelin, Ørje IL 7,62

 

Liten ball

G12

1)Felix Skare, Ski IL 44,64.

G13

1)Jokubas Normantas, Askim IF 36,41.

J11

1)Veslemøy Draumås, Askim IF 27,48. 2)Maja G. Sekkelsten, Askim IF 24,50.

J12

1)Maria K. Østbye Bråten, Askim IF 28,90.

J13

1)Ellevine Skare, Ski IL 59,53. 2)Ane Jaavall Skår, Ørje IL 39,97.

 

Lengde

G11

1)Theo Sandelin, Ørje IL 3,96 (+1,5).

G12

1)Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF 3,91 (+3,6).

G13

1)Jokubas Normantas, Askim IF 3,35 (+0,1).

G14

1)Oliver Andreassen, Askim IF 4,15 (+6,0) - 4,11 I godkjent vind +1,3

G17

1)Ludvig Engen, Askim IF 5,15 (+3,5).

G18

1)Alexander Nyberget, Askim IF 4,93 (+1,9)

J11

1)Maja G. Sekkelsten, Askim IF 2,60 (+0,9).

J12

1)Michelle Andreassen, Askim IF 2,90 (+3,4). 2) Maren Rydning Skjeltorp, Askim IF 2,40 (+6,9)

J13

1)Cathrine Fosser, Ørje IL 3,93 (+1,9). 2)Engla Sandelin, Ørje IL 3,91 (+2,2) – 3,63 i godkjent vind +1,4. 3) Ane Jaavall Skår, Ørje IL 3,80 (+4,9) – 3,80 i godkjent vind +1,1.

J15

1)Michelle Nyberget, Askim IF 4,50 (+5,0) – 4,40 I godkjent vind +1,7. 2)Lea Westlie, Askim IF 3,80 (+2,8).

J17

1)Mari Andreassen Rud, Askim IF 4,55 (+5,2).

J18

1)Ida Andreassen Rud, Askim IF 3,64 (+4,6) – 3,59 I godkjent vind +1,4.

 

400 meter

G17

1)Ludvig Engen, Askim IF 55,43.

G18

1)Erlend Trygve Rud Lunde, Askim IF 1.01,33

J15

1)Lea Westlie, Askim IF 1.06,04. 2)Michelle Nyberget, Askim IF 1.07,17.

J17

1)Mari Andreassen Rud, Askim IF 1.02,05.

J18

1)Ida Andreassen Rud, Askim IF 1.09,05.

 

800 meter

J15

1)Andrea Wiik, Askim IF 2.28,97.

G18

1)Marcus Wiik, Askim IF 2.28,21.

Kalender

November
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket