Styret i Askim IF
Leder Nina Aakvaag Dahl 977 15 371 leder@askimif.no
N.leder Øivind Juel 915 44 291 ojue@online.no
Sekretær Tone Elin Løkke 416 62 288 tone.lokke@gmail.com
Kasserer Arne-Kristian Garseg 913 09 730 garse@online.no
Styremedlem Bjørn-Arild Haugen
404 55 011 medlem@askimif.no
Varamedlem Kjetil Westgaard 975 97 382 kwestgaa@gmail.com

Spørsmål angående medlemskap (faktura/innmelding etc) sendes til medlem@askimif.no

 

 

 


Mer info kommer.....


















































































































































sd

 

 

Politiattester

Ansvarlig Nina Aakvaag Dahl
mobil 977 15 371
mail politiattest@askimif.no
Vara Bjørn-Arild Haugen
mobil 913 14 147
mail web@askimif.no


Hovedstyret (ledere av hver gruppa)

Leder AU Arne-Kristian Garseg
mobil 913 09 730
mail garse@online.no
Basket Jan Erik Fjelvard
mobil 917 48 322
mail basket@askimif.no 
Damegruppa Arnfrid Holene
mobil

906 65 683   

mail arnfhol@online.no 
Friidrett Lasse Jensen
mobil 959 95 954
mail la.jens@online.no
Håndball Tone Løkke
mobil

416 62 288

mail tone.lokke@gmail.com
Innebandy Anders Lindstrøm
mobil

al@retura.no

mail 416 01 464
Orientering Rune Blågestad
mobil

454 04 492

mail rune.blagestad@norconsult.com
Ski Kjetil Westgaard
mobil

975 97 382

mail ski@askimif.no    
Svømming Ole Petter Svarstad
mobil 416 89 098
mail

svomming@askimif.no

Trim Eivind Løkke
mobil

913 89 290

mail eivinloe@online.no
AU N.leder Bjørn-Arild Haugen
mobil 913 14 147
mail web@askimif.no
AU sekretær Arne Flølo
mobil 950 45 663
mail arne@flolo.no
AU Kasserer Øivind Juel
mobil 915 44 291
mail ojue@online.no
AU Styremedlem Nina Aakvaag Dahl
mobil 977 15 371
mail nina@jatakarebruk.no
AU Styremedlem Ulrik Taranger
mobil    930 03 457
mail ulrtar@online.no


Kasserere

Askim IF Øivind Juel
mobil 915 44 291
mail ojue@online.no
Basket Mona Bremnes
mobil 906 06 770
mail a@smart-supply.no
Friidrett Torbjørn Nyberget
mobil 909 27 594
mail torbjorn.nyberget@gmail.com
Håndball Mette Elisabeth Nilsen
mobil 976 36 621
mail mette@askimregnskapsteam.no
Innebandy Kirsten Lindstrøm
mobil 412 58 683
mail fam.lindstrom@live.no
Orientering Roy Vidar Johannesen
mobil 902 16 651
mail rovjohan@online.no
Ski Per Riiser
mobil 977 99 588
mail per.riiser@gmail.com 
Svømming Roy Johnsen
Mobil 909 93 150
Mail roy@maxboshop.com
Trim Grete Laengen
mobil 977 29 312
mail grete.laengen@fibernett.net
Damegruppa Eva Dahl
mobil 928 51 818
mail emedahl2@getmail.no