Årsmøter

OVERSIKT OVER GRUPPENES ÅRSMØTER (følg med på oppdateringer som legges ut fortløpende)

Grunnet smittevernsregler må vi ha påmelding. Vennligst ta kontakt med den enkelte leder for deltagelse.


Torsdag 4.mars kl. 20:00 - Orientering har årsmøte på Teams - vennligst kontakt leder Rune Blågestad på rune.blagestad@norconsult.com for deltagelse

Mandag 08.mars kl.18.00 - Teakwondo har årsmøte på kontoret (parken) May-Lisbeth Fjeld på may-lisbeth.fjeld@espira.no

Tirsdag 9.mars kl. 18:00 - Ski har årsmøte på Askim Ungdomsskole - vennligst kontakt leder Nicolai Aas på nicolai.aas@io.kommune.no for deltagelse

Tirsdag 9.mars kl. 20:00 - Håndball har årsmøte på Zoom - vennligst kontakt leder Mona Spakmo på mona.spakmo@gmail.com for deltagelse

Onsdag 10.mars kl. 18:00 - Basket har årsmøte på kontoret i Parklokalet - vennligst kontakt leder Jørn Marius Hansen på jorn.marius.hansen@usbl.no for deltagelse

Onsdag 10.mars kl. 20:00 - Svømming har årsmøte på kontoret i Parklokalet eller på Teams - vennligst kontakt leder Camilla Mortensen på camilla_mortensen87@hotmail.com for deltagelse

Torsdag 11.mars kl. 18:00 - Innebandy har årsmøte på Teams - vennligst kontakt leder Jørn Andre Hammer på jorn.andre.hammer@outlook.com for deltagelse

Torsdag 11.mars kl. 20:00 - Friidrett har årsmøte på kontoret i Parklokalet - vennligst kontakt leder Lasse Jensen på  la.jens@online.no for deltagelse

Mandag 8.mars kl. 20:00 - Allidrett har årsmøte på Teams - vennligst kontakt leder May Linn Sørensen Måleng på may.linn.sorensen.maleng@io.kommune.no for deltagelse
(oppdatert)

Årsmøte for Askim Idrettsforening blir 14. april kl. 19:00 på Skansehytta. Også her må vi ha påmelding - dette gjøres til Ledere Nina Aakvaag Dahl på leder@askimif.no.
Årsmøtepapirer vil komme her i god tid før årsmøtet avholdes. Forslagsfrist er satt til 26.mars

 

Med vennlig hilsen
Nina Aakvaag Dahl - Leder Askim IF
Mob: 977 15 371
Mail: leder@askimif.no
Org nr: 979 608 519

2021-02-22
admin

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Kalender

Mars
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234