Årsmøte datoer

Nedefor finnes en oversikt over årsmøte datoer for den enkelte gruppe og AIF

(For å delta må kontingent til AIF være innbetalt)

VELKOMMEN

2017-02-10
admin
Årsmøter AIF 2017      
       
Mandag 27.feb Frist forslag Sendes til Mail
kl. 18:30 - Skigruppa - Annekset 20.02.2017 Astrid Lier Rømuld Astrid@afb.no
kl. 20:00 - Allidrett - Annekset 20.02.2017 Anne-Beate Dollis anne-b.dollis@hotmail.com
       
       
Tirsdag 28.feb Frist forslag Sendes til Mail
kl. 18:30 - Innebandy - Askimhallen 20.02.2017 Trond Samuelsen trond.samuelsen@elkjop.no
kl. 20:00 - Orientering - Annekset 20.02.2017 Rune Blågestad Rune.Blagestad@norconsult.com
       
       
Onsdag 1.mar Frist forslag Sendes til Mail
kl. 18:30 - Håndball Annekset 20.02.2017 Mona Spakmo mona.spakmo@gmail.com
Kl. 20:00 - Basket - Annekset 20.02.2017 Jørn Marius Hansen jorn.m.hansen@live.com
       
       
Tirsdag 7.mar Frist forslag Sendes til Mail
kl. 18:30 - Friidrett - Annekset 20.02.2017 Tron Nordhaug  tron.nordhaug@vulkanoslo.no
kl. 20:00 - Svømming - Annekset 20.02.2017 Odd Petter Svarstad petter@svarstad.no
       
       
Torsdag 30. mars Frist forslag Sendes til Mail
kl. 19.00 – AIF – Skansehytta 01.03.2017 Nina Aakvaal Dahl leder@askimif.no

Kalender

Februar
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345

Aktiviteter

02.03.2017
Årsmøte Svømming

20:00 - 21:00

Annekset

15.03.2017
HS møte

19:00 - 21:00

Annekset

30.03.2017
Årsmøte AIF

19:00 - 21:00

Skansehytta